Biežāk uzdotie jautājumi.

Vajag palīdzību?

Lasi populārākos jautājumus.

 
 

01. Ar ko nodarbojas aģentūra Zīle

Aģentūra Zīle ir pilna servisa digitālā satura mārketinga aģentūra. Mēs radām saturu un virzam to digitālajos saziņas kanālos. Paraēli tam veicam analītiku un optimizāciju.

02. Kādu saturu rada aģentūra Zīle?

Mēs radām fotoogrāfijas dažādiem nolūkiem, video materiālu, grafikas diziana produktus un animētus sižetus. Izstrādājam SEO draudzīgas un modernas mājaslapas un veidojam tiešraides sociālajos tīklos.

03. Kādus kanālus izmantojat satura virzīšanā?

Mūsu ikdiena paiet virzot saturu sociālajos tīklos un meklētājprogrammās. Radot e-pastu izsutnes un komunikācijā ar dažādiem ziņu portāliem. Mēs izmantojam visus populārākos saziņas kanālus atbilstoši mērķauditorijai un kampaņas mērķim. Drīzāk būtu jājautā, kāds ir Jūsu prdukts vai pakalpojums, bet mēs ieteiksim kanālu kopu.

04. Kā jūs nosakat mērķauditoriju?

Šim nolūkam mēs izmantojam gan Google Analytics, gan citus resursus. Svarīgākais ir tas, ka saziņā un satura radīšanā pielietojam paaudžu teroiju, kas palīdz labāk izprast mērķauditorijas intereses.

05. Vai esat reklāmas aģentūra?

Mēs esam digitālā satura mārketina aģentūra. Tas nozīmē, ka konstruējam pārdošanas piltuves un pircēja ceļu. Visu nepieciešamo saturu šim procesam. Tas ir daudz plašāk kā tikai maksas reklāmu uzstādīšna. Līdz ar to gribētos teikt, ka sniedzam arī reklāmas pakalpojumus, bet mūsu prasmes un spējas ir daudz plašākas.

06. Vai jūsu pakalpojumi ir dārgi?

Cena par mārketinga pakalpojumiem ir relatīva. Visu izsaka tas, vai mārketinga aktivitātes ir  pareizi būvētas un rada ienākumus. Mūsu zināšanas nodrošina šādus ienākumus ar daudzkārtīgu pieaugumu. Tas ir tas, ko novērtē mūsu klienti. Savukārt, ja runājam par satura radīšanu, tad mūsu cenas bieži priecē klientus, jo esam satura radītāji, nevis starpnieki.

 
Ātrā saziņa

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam  

!

Piesakies bezmaksas konsultācijai!