• Home
  • Arhīvi: Testimonials
Arno Marnics septembris 14, 2021 0 Comments

"Saku lielu paldies SIA “Zīles karte” par mājas lapas izstrādi un skaistajām bildēm! Iepriekšējā biedrības lapa bija morāli, vizuāli un tehniski novecojusi, tādēļ liels prieks, ka Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo

Arno Marnics novembris 17, 2020 0 Comments

Izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” ir sadarbojusies ar “Aģentūru Zīle” saistībā ar pasākumu tiešraides nodrošināšanu FaceBook platformā, piemēram, performancei “Pret traģisko sienu / Against the Tragic Wall. ”. Un sadarbību turpinām jau ar nākamajiem projektiem. “Aģentūras Zīle”

Arno Marnics oktobris 6, 2020 0 Comments

Ar Aģentūru Zīle sadarbojamies jau vairāk kā gadu un esam ļoti apmierināti ar veiksmīgo sadarbību. Aģentūra vienmēr sniedz padomu par aktuālākajām tendencēm, kā arī palīdz veiksmīgi sasniegt mūsu klientu auditoriju. Sadarbība un komunikācija ir pozitīva un "Zīles"

Arno Marnics decembris 4, 2018 0 Comments

“Kopš sadarbojamies ar Aģentūru Zīle uzņemšanas kampaņu organizēšanā, katru gadu esam sākuši palielināt pieteikumu skaitu un būtiski uzlabojuši zīmola atpazīstamību. Esam arī pārgājuši tikai uz daudzveidīgu digitālu kanālu izmantošanu vienota mērķa sasniegšanai, atsakoties no tradicionālajiem medijiem.”  

Arno Marnics decembris 4, 2018 0 Comments

“Lai uzlabotu Lindstrom internetlapas pozīcijas Google kanālā, izmantojam Aģentūras Zīle sniegtos SEO pakalpojumus. Labie rezultāti uzskatāmi parāda mūsu izvēlētā digitālā partnera profesionalitāti šajā jomā. Turklāt vēlos uzteikt komunikācijas procesu –ļoti atsaucīgi un ātri reaģējoši.”