e-pastu mārketings - aģentūra Zīle

E-PASTU MĀRKETINGS

E-Pastu mārketings var būt efektīvs saziņas kanāls jūsu pārdošanas piltuvē. Tai pašā laikā lielākā daļa uzņēmēju un pat mārketeru uzskata, ka e-pastu mārketings ir tas pats spams. Tādēļ dažkārt rodas neizpratne, kādēļ to piedāvājam un it īpaši uzsveram tā lomu reklāmguvumu (Conversion) un atkārtotu pirkumu pārdošanas piltuves gala fāzēs. Piesakiet bezmaksas konsultāciju un mēs jums pastāsim detaļās, bet lasot tālāk uzzināsiet galvenos punktus.

Līdu ģenerators
E-pastu automatizācija
E-pastu izsūtnes

Spams vai tomēr e-pastu mārketings

Mēs katru dienu sastopamies elektroniskajās pastkastēs ar daudz un dažādu e-pasta vēstuļu saturu. Lielākā daļa no tām ir spams. Tomēr ir arī tādas, kuras regulāri saņemam no uzņēmumiem un partneriem ar viņu jaunumiem un piedāvājumiem. Ir arī tādas, kuras mums šķiet personalizētas, bet tajā pašā laikā aizdomājamies par to, cik daudz šis uzņēmums varētu algot cilvēkus, kuri izsūta katram klientam šādu e-pastu? Lūk, tieši šī – otrā vēstuļu kategorija – ir tas, kas saucās ē-pastu mārketings! Tas nav spams – tā ir noderīga informācija saņēmējam, kas tiek automatizēts un balstās uz legāli iegūtu adrešu sarakstu.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

E-pasta loma pircēja ceļā

Pircēja ceļam ir būtiska nozīme mārketinga stratēģijas konstruēšanā. Tieši tik pat nozīmīgs ir arī e-pastu mārketings, jo tas ir svarīgākais instruments gan pārdošanas, gan atkārtotu pirkumu, gan zīmolu vēstnešu uzturēšanas stadijās. Respektīvi – tieši e-pastu mārketings ir instruments ar kuru vada pārdošanas piltuves beigu fāzi.  Tas spēj to, ko nevar paveikt sociālo tīklu mārketings, maksas klikšķu mārketings un saturs. Būtībā, digitālajā vidē nav efektīvāka instrumenta piltuves gala stadijā par e-pastu mārketingu. Pastāv vairāki resursi, kurus iespējams izmantot šī mārketinga organizēšanai, piemēram, MailChimp. Mēs esam izvēlējušies par savu stratēģisko partneri Latvijā radītu, un pasaulē vienu no labākajiem atzītu platformu – Mailigen.

Aģentūras Zīle piedāvājums e- pastu mārketingā

Mēs varētu vēl daudz sarakstīt vārdu par e-pastu mārketinga priekšrocībām, bet labāk būtu to izrunāt klātienē. Ņemot vērā to, ka e-pasts ir jau pēdējās fāzes instruments, tam organiski ir jāiekļaujas esošajā pircēja ceļā. Līdz ar to, mums tik un tā ir jāiepazīst Jūsu esošais mārketings, tā aktivitātes, saturs un citas nianses. Tas, par ko varat būt pārliecināti:

  1. Iegūsim Jums leģitīmu kontaktu sarakstu;
  2. Uzbūvēsim vairāku e-pastu sēriju;
  3. Personīgi uzrunāsim potenciālo un esošo klientu;
  4. Palielināsim Jūsu apgrozījumu ar minimāliem ieguldījumiem.
e-pastu mārketings - aģentūra Zīle #2
Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

E-pastu mārketings palielina reklāmguvumu līmeni

Ja zināt, kas ir reklamguvumu optimizācija un reklāguvumu līmeņa optimizācija (CRO), kā arī atkārtotais, jeb re-mārketings, tad varat viegli saprast, ka e-pastu marketings ir daļa no atkārtotā mārketinga ar salīdzinoši augstu efektivitāti un zemam izmaksām. Zemas cenas pakalpojumiem un precēm šī ir akūti nepieciešama kampaņa, jo veicina atkārtotu pirkumu, piepārdošanu un citas būtiskas lietas, kas palielina gan viena pircēja pirkumu grozu, gan vidējo grozu. Līdz ar to e-pastu mārketings piedalās arī reklāmguvumu līmeņa palielināšana.

Uzticiet savu e-pastu kampaņu veidošanu aģentūra Zīle profesionāļiem

Mēs esam digitāla marketinga aģentūra Zīle un katru dienu veidojam vai uzraugām savu klientu pārdošanas piltuves. Vadam to klientus pircēju ceļā. Uzticiet arī jūs mums savu e-pastu mārketingu un jūs iegūsiet reālus kontaktus, efektīvu mārketinga instrumentu un profesionālu tā pārvaldību!

Saistītie pakalpojumi

Digitālā mārketinga stratēģijas

Vau! Izrādās arī to mēs dārām. Kā gan citādāk lai visu saliek pa paluktiem?

Reklāmguvumu optimizācjja (CRO)

Sarežģīts un laikietilpīgs process, bet mēs to protam ar labu rezultātu.

Teksta saturs

Pasaule bez tekstiem nebūtu tāda, kāda tā ir. Tādēļ daudz, daudz rakstām.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!