Google-Ads-reklāmas-Agentūra-ZĪle#2

MAKSAS KLIKŠĶU MĀRKETINGS (PPC)

Maksas klikšķu marketings (PPC), kas tiek saukts latviešu valodā arī kā meklētājprogrammu mārketings . Līdz ar to, ja esat nonākuši šajā lapā, pieļaujam, ka jūs interesējaties par iespēju veidot reklāmas kampaņas kādā meklētājprogrammu tīklā. Jums ir paveicies! Šis ir viens no mūsu pamatpakalpojumiem digitālā mārketinga jomā!

Ko jūs iegūsiet no sadarbības ar mums?

Atslēgvārdu atlase
Kampaņu uzstādīšana
Saslēgšana un optimizācija
Uzraudzība un atskaites
Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Kas Ir Maksas Klikšķu Mārketings?

Maksas klikšķu mārketings, jeb PPC mārketings ir pakalpojums kuru var iegūt meklētājprogrammās. To piedāvā gan Google, gan Yandex, gan Bing, kas ir zināmākie servisi mūsu reģionā. Biežāk Latvija tiek izmantoti Google pakalpojumi, tādēļ tauta to joprojām dēvē par Google Adwords. Makas klikšķu mārketings palīdz mājaslapām nokļūt augstākajā meklēšanas pozīcijās, kas atrodas uzreiz zem meklēšanas loga. Šādas vietas ir 4 augšpusē  un divas apakšā, bet otrajā lapā vēlreiz 2 augšpusē. Investīcija šajā mārketingā dod tūlītēju apmeklējumu mājaslapā un tālāk reklāmguvumus. Tam pretstats ir  mājaslapu optimizācija, kas dod ieguvumu ilgtermiņā.

Google SERP rezultāti-aģentūra ZĪle-#1

Google SERP rezultātu paraugs, kur redzama reklāmas 1. pozīcija.

Apslatot piemēru ir redzams, ka vietnei pievienojot Google Ads kontu un uzsākot maksas kikšķu mārketingu meklētājprogrammā, ir būtiski mainījies mājaslapas apmeklējums. Klients, redzot šo ietekmi un saņemot pirmos pasūtījumus, lūdza dubultot reklāmu budžetus (otrais kāpuma vilnis grafikā).

GA atskaite ar PPC_ietekmi- aģentūra Zīle

Google Analytics ekrān šāviņš ar pieaugošu apmeklējumu plūsmu.

Maksa Klikšķu Mārketings Kā Digitālā Mārketinga Stūrakmens

Katrai mārketinga aktivitātei pircēja ceļā ir sava nozīme. Arī PPC mārketingam ir kāda noteikta loma. Brīdī, kad potenciālais pircējs ir iepazinies ar zīmolu un tā piedāvāto produktu, viņš nonāk izpētes fāzē. Digitālajā pasaulē būtiskākais izpētes rīks ir meklētājprogrammas. Par meklētājprogrammu mārketinga globālo nozīmi esam arī uzrakstījusi rakstu. Līdz ar to, reklāmas iespēja uz noteiktiem atslēgvārdiem ir fundamentāli nozīmīga, lai atkal atgādinātu interesentam par sevi un pievērstu to sev arī izpētes fāzē, tādējādi tuvinot patērētāju pirkumam savā labā. Saskaņā ar pārdošanas piltuves teoriju, maksas klikšķu mārketings veido jau “siltu” lietotāju plūsmu. Tas arī ir iemesls tam, kādēļ tas ir efektīvs.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Maksas klikšķu mārketings

Sniedz tūlītēju rezultātu
Piegādā "siltus" klientus
Nodrošina publicitāti
Ir pārdošanas piltuves sastāvdaļa

Mēs būvējam pircēja ceļus uz Jūsu pirkumiem ar reālu ienākumu!

Demokrātiskas izmaksas

Google budžets sākas ar 1 EUR dienā
Maksājat tikai par reālu klikšķi
Reklāma iespējama visā pasaulē
Vai ar rādiusu līdz 1km

Google Ad platformā pieejamas:

Atslēgvārdu reklāma
Banneru, jeb displejreklāma
Video reklāma
Produktu reklāma, kas nav pieejama Latvijā

Ar ko būtu jāsāk veiksmīga PPC mārketinga kampaņa?

Lai uzsāktu veiksmīgu makasas klikšķu mārketinga kampaņu ir jāizvēlas meklētājprogramma, kurā to darīt, jāatlasa atslēgvārdi un jāizveido tā saucamais semantiskais kodols. Jāaprēķina iespējamais budžets. Jāizveido reklāmas kampaņas. Veiksmīgi izstrādātā kampaņa rada arī ekonomisku labumu.

Apskatiet pievienoto attēlu. Tajā ir redzaa gradācijja cenu izmaiņām par klikšķi atkarībā no reklāmu kvalitātes (quality score) Google tīklā.

Atlaižu un piemaksu skala Gogle Ads reklāmām - aģentūra Zīle

Atlaižu un piemaksu skala Gogle Ads reklāmām atbilstoši reklāmu kvalitātei.

Meklētājprogrammas

Svarīgi ir ņemt vērā to, ka 85% visu meklējumu tiek veikti ar Google palīdzību, bet nākamais pēc popularitātes ir Bing ar 5% meklēšanas apjomu. Tas ir svarīgi, jo liek saprast, ka tieši Google Ad ir tas rīks, kurā ir vērts ieguldīt reklāmas budžetu. Tai pašā laikā, ja Jūs interesē Krievijas tirgus, tad iespējams, ka ir jāskatās Yandex virzienā, kaut gan pēdējie rādītāji parāda, ka Google ir jau ieguvis 50% tirgus arī Krievijas meklēšanas pieprasījumos.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Atslēgvārdi

Atslēgvārdu atlase ir ļoti svarīgs process. Tas ir arī laikietilpīgs, jo atslēgvārdi ir ne tikai jāatlasa, bet arī jasagrupē. Tas ir tas, ko sauc par semantiskā kodola atlasi. Katrai atslēgvārdu grupai jāizvēlas mājaslapas adrese uz kuru tiks virzīta lietotāju plūsma.

Maksas-klikšķu-mārketings-kas-sasniedz-visus-aģentūra-Zīle

Budžets

Meklājprogrammas mārketinga budžets ir svarīgs faktors, bet prasme to sadalīt ir vēl būtiskāka. Budzēta sadale ir jāveic tādēļ, ka visas Google Ads reklāmas kopas nedrīkst izvietot vienā kampānā. Tās nepieciešams sadalīt. Tādā veidā iespējams regulēt visas meklētājprogrammas kampānas gaitu un regulēt rezultātu, jo daz’’adiem atslēgvārdiem, līdz ar to produktiem parasti ir atšķirīga konkurence un klikšķa cena. Galvenā problēma ir vairāksolīšanas princips – cena ir saistīta ar pozīciju un tādēļ dinamiski mainās, jo visi izsoles dalībnieki vēlas iegūt augstākās pozīcijas.

Google-Ads-reklāmas-Agentūra-ZĪle#3

Reklāmas kampaņu izveide

Kad viss ir sagatavots var ķerties pie pašu reklāmu izveides. Ši darbs atakal prasa gan laiku, gan zināšanas par to, kā veicams process, kurš veicinās labāko rezultātu. Laika ziņā tas var būt no dažu stundu līdz vairāku dienu darbam. Savukārt, tas, cik kvalitatīvi tirk izveidoti reklāmu ieraksti veicina gan vidējā klikšķa (CTR) rezultātu, gan cenu par klikšķi.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Uzticiet PPC mārketingu aģentūrai Zīle

Maksas klikšķu mārketings neatšķiras no citiem profesionālajiem pakalpojumiem. Cilvēks, kurš to dara katru dienu prot šo procesu pārvaldīt, uzraudzīt un nepieciešamības gadījumā uzlabot. Uzticot mums savu PPC mārketingu ietaupīsiet laiku un iegūsiet labāko rezultātu ar zemāko cenu par klikšķi.

Maksas klikšķu mārketinga cenu plāni

Konta standarta apkalpošana

% 30
  • Klientiem ar budžetu līdz 450 EUR mēnesī

Konta standarta apkalpošana

% 25
  • Klientiem ar budžetu no 450 līdz 1500 EUR mēnesī

Konta apkalpošana ar paaugstinātu rezultātu

12,5 / +PVN dienā
  • Nepārtraukts monitorings un uzlabojumu veikšana

Saistītie pakalpojumi

Mājaslapu optimizācija (SEO)

Daudzi par to runā, daži zin, kas tas ir, bet retais prot. Uzmniet, kuri esam mēs?

Baneru reklāma

Baneru reklāma var būt vairāk kā statisks posteris nezināmā mājaslapā.

Digitālā mārketinga stratēģijas

Vau! Izrādās arī to mēs dārām. Kā gan citādāk lai visu saliek pa paluktiem?

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!