Reklāma sociālajos tīklos - aģentūra Zīle

REKLĀMA SOCIALAJOS TĪKLOS

Reklāma sociālajos tīklos ka pakalpojums aģentūrai Zīle aizsakās jau kopš 2014. gada ar pirmajām reklāmām Facebook. Līdz ar to, Facebook mārketinga pakalpojumi mūsu uzņēmumā ir uzskatāmi par pamatproduktu. To nodrošinām regulāri virknei mūsu klientu gan kā nelielu reklāmas aktivitāšu formu, gan integrējam sarežģītās daudzu kanālu kampaņās.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Socialie tīkli kuros nodrošinām maksas reklāmu izvietošanu:

Facebook
Instagram
LimkedIn
Twitter

Vai zini kāda ir mūsu kampaņu zemākā cena par klikšķi Facebook Ad?

0,04€

Facebook mārketings

Mēs jau esam rakstījusi par to, kādēļ mārketinga specialistiem patīk Facebook mārketings. Tas tik tiesām sniedz plašas iespējas, ko arī izmantojam savās kampaņās. Aģentūra Zīle uzstāda visa veida Facebook Ad reklāmas, piemeklējot labāko risinājumu produktam. Ja jums nepieciešami papildus argumenti, esam sagatavojusi rakstu par tēmu,  kādēļ būtu jāmaksā par klikšķi.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv
Facebook reklāma - aģentūra zīle #2

Reklama sociālajos tīklos nav iespējama bez skriptu lietošanas

Kā jau kārtīga Facebook reklāmas aģentūra mēs neiesakām izmantot reklāmu veidošanai pogu Boost. Reklāma sociālajos tīklos balstās uz konkrēta resursa lietotāju uzvedības izsekošanas principiem un profesionālu instrumentu lietošanā. Tādēļ paši izmantojam konsekventi tikai un vienīgi Facebook biznesa platformu daudzu kontu pārvaldībai. Savukārt, uzskatām, ka viss Facebook marketings balstās tieši Facebook Pixel prasmīgā lietošanā. Tas ir tas, ko esam daudzu gadu garuma mācījušies paši, eksperimentējuši un stāstījuši citiem. Tas ir mūsu reklāmas kampaņu veiksmes pamats! Ja vēlaties iegūt lielisku rezultātu, dodiet mums uzdevumu un mēs jūs pārliecināsim!

Reklāmas sociālajos tīklos pāri robežām

Mēs īstenojam reklāmu izvietošanu visās pasaules valstīs, kur vien atrodas klienta bizness un ir starptautiska sociāla tīkla lietotāji. Reklāmā sociālajos tīklos ir vērtīga ar to, ka tā nepazīst nacionālo valstu robežas, bet sasniedz potenciālo pircēju tur, kur tas atrodas. Jums tikai jābūt gataviem nodrošināt piegādi. Starptautiskas mērķauditorijas sasniegšanai var tikt izmantots Facebook mārketings, LinkedIn, vai kāds cits sociālais tīkls.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Kā mēs zinām, ka reklāma sociālajos tīklos sasniegs rezultātus?

Mēs veicam nopietnus sagatavošanās darbus un izpētī pirms īstenot projektu. Procesus, kas notiks pēc mūsu sarunas līdz reklāmas ieraudzīs sociālo tīklu lietotāji var sadalīt piecos posmos.

Pircēja ceļa konstruēšana
Precīza reklāmu pasniegšana
Labojumi jūsu resursos
Klienta profila izveide
Satura izveide

Tas viss kopumā mūsu izpratnē arī  ir Facebook marketings. 

Uzticiet mums šo procesu un redzēsiet kā tas nes jums peļņu.

Uzticiet reklāmu pārvaldīšanu sociālajos tīklos aģentūras Zīle profesionāļiem

Uzticiet mums veikt maksas reklāmu pārvaldīšanu un maksas kampaņu uzstādīšanu saziņu sociālajos tīklos. Mēs  radīsim jēgpilnu procesu ar stabilu pirkumu un pieteikumu plūsumu uz mājaslapu. Lai sāktu mūsu auglīgo sadarbību, aizpildiet anketu un mēs sazināsimies ar Jums!

Saistītie pakalpojumi

Komunikācija sociālajos tīklos (SMM)

Posti, teksti, video un daudzkas cits, kas nodrošina jums organisko plūsmu.

Baneru reklāma

Baneru reklāma var būt vairāk kā statisks posteris nezināmā mājaslapā.

Maksas klikšķu mārketings (PPC)

Vēlaties būt meklētāja augšgalā negaidot kamēr jūs pamanīs algoritms? Tad pieprasiet PPC.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!