Pārdosanas piltuve un CRO - aģentūra Zīle #1

REKLĀMGUVUMU OPTIMIZĀCIJA

Reklāmguvumu optimizācija ir svarīgs process lai palielinātu ienākumus no digitālajiem kanāliem. Ja šodien nesaņemat ieņēmumus ar digitālo kanālu palīdzību, jums nekavējoties jāpiesaka šis pakalpojums. Tiem ir jābūt, vai arī vēl joprojām nav izdarītsa nepieciešamais pielāgojums digitālai videi.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Piesakiet reklāmguvumu optimizāciju,

Un jūsu uzņēmums sāks iegūt ieņēmumus caur digitālajiem kanāliem!

Ja jums škiet, ka digitālie kanāli strādā,

Piesakiet reklāmguvumu līmeņa optimizācijas auditu!

Reklāmguvumu optimizācija CRO - aģentūra ZĪle #1

Reklāmguvumu optimizācija ir neatņemama digitalizācijas sastāvdaļa

Vēl joprojām var atrast lielā skaitā mājaslapas kurās ne tikai ir vājas uzņēmējdarbības digitalizācijas pazīmes, bet to nav vispār. Šīs mājslapas joprojām ir veidotas pēc WEB 1 principa. Šāda situācija bieži atrodama B2B segmenta mājaslapās. Tai pašā laikā, šodien ir aktuāls jau WEB 5 digitalizācijas modelis. Ja jums joporjām ir vizītkartes tipa mājaslapa, tas nenozīmē, ka nav iespējams gūt reklāmguvumus. Šādu mājaslapu reklāmguvumu optimizāciju veicam sākot no pašiem pamatiem. Ieviešam elementus, kas sāk veidot tos un tikai tad ejam tālāk.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Reklāmguvumu līmeņa optimizācija (CRO) mājaslapām ar pieredzi

Ja jūsu uzņēmuma mājaslapai ir jau zināma pieredze, ja jums ir interneta veiakals, tad reklāmguvumu līmeņa optimizācija ir tas, kas var būt noderīgs tieši jums. Reklāmguvumu līmeņa optimizācija ir process, kura rezultātā tiek veiktas darbības ar mājaslapu lai apmeklētāji biežāk veiktu reklāmguvumus. Iedomājaties, ka jūsu mājaslapa šobrīd ienes EUR 20’000.00 mēnesī. CRO rezultātā, pēc 3 mēnešiem ienākumi palielinās par 20%. Tas būs pieaugums par EUR 4’000.00 mēnesī, jeb EUR 48’000.00 gadā. Un tas viss pateicoties reklāmguvumu līmeņa optimizācijai.

Digitālais mārketings - aģentūra ZĪle-3

Vai CRO ir tas pats SEO?

CRO, jeb reklāmguvumu līmeņa optimizācija tiek veikta ar mērķi palielināt reklāmguvumu skaitu attiecībā pret apmeklētāju skaitu. Piemēram, jā jūsu interneta veikalā šobrīd ir 1% reklāmguvumu no visiem apmeklējumiem mēnesī, tad ja reklāmguvumu līmeņa optimizācijas rezultātā šo proporciju palielina tikai par 0,2%p., tiek iegūts ieņēmumu pieaugums par 20%. Savukārt, SEO ir optimizācija meklētājprogrammām, kā rezultātā tiek paredzēts organiskā apmeklējuma pieaugums no meklētājprogrammām. Ja jūsu mājaslapas organiskais apmeklējums ir sal’dzinoši niecīgs, tad jums nepieciešams SEO.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Cik ilgu laiku prasa reklāmguvumu optimizācija?

Reklāmguvumu optimizācija un tās rezultāti ir cieši atkarīgi no mājaslapas pieredzes, tajā ienākošās lietotāju plūsmas un vēl daudziem parametriem. :

  1. Ja jūsu mājaslapai jau šobrīd ir augsts apmeklējums, bet negūstat reklāmguvumus, rezultāts būs tūlītējs.
  2. Ja mājaslapai ir liela apmeklētāju plūsma un vēlaties palielināt reklāmguvumu limeni, tas var prasīt sākot no 3 mēnešiem un vairāk.
  3. Ja mājaslapai ir mazs apmeklējums un netiek gūti reklāmguvumi, ļoti iespējams, ka paralēli reklāmguvumu optimizācijai nāksies veikt arī citas mārketinga aktivitātes. Izmaiņas tieši atkarīgas no iespējamajiem investīciju resursiem.
  4. Ja jūs gūstat reklāmguvumus, bet apmeklējums ir mazs, tad arī būs nepieciešami ievērojami iguldījumi, bet noteikti rezultāts būs jūtams īsā laikā.

Kā redzat, pastāv daudz un dažādi mainīgie faktori, tādēļ vienkāršākais ir pieteikt bezmaksas konsultāciju, kuras laikā jau varēsim droši pateikt, kādas darbības nāksies veikt.

Lietotāja pieredz UX - aģentūra Zīel #2
Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Uzticiet reklāmguvumu optimizāciju aģentūras Zīle komadai

Mēs zinām kā uzlabot rezultātu. Mūsu klientu augošie ieņēmumi pat kržies apstākļos to apliecina. Uzticiet arī jūs mums veikt CRO auditu un pēc tam arī pašu reklāmguvumu optimizācijas procesu. Viss, kas jums jāizdara, piesakiet konsultāciju aizipildot anketu mājaslapā. To izdarot, jūs saņemsiet 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam.

Digitālā mārketinga stratēģijas

Vau! Izrādās arī to mēs dārām. Kā gan citādāk lai visu saliek pa paluktiem?

Baneru reklāma

Baneru reklāma var būt vairāk kā statisks posteris nezināmā mājaslapā.

Maksas klikšķu mārketings (PPC)

Vēlaties būt meklētāja augšgalā negaidot kamēr jūs pamanīs algoritms? Tad pieprasiet PPC.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!