SEO TEKSTI

SEO teksti ir tas, ko mēs velētos izcelt atsevišķā grupā un papildus teksta saturam pasvītrot kā atsevišķu pakalpojumu. Tas ir tādēļ, ka šī teksta forma prasa citādāku attieksmi. Tas nav parasts publicitātes teksts, bet gan īpaši formatēts un pielāgots ar mērķi veicināt mājaslapas pozīcijas meklētājprogrammās.  

Tēmas un atslēgvārdu izpēte
Nozaru profesionāļu piesaiste
SEO tekstu sagatavošana
Korektūra un vizuāļi

Ar ko SEO teksti atšķiras no citiem?

Kā parasti, publicitātes teksta uzdevums ir nodot konkrētu ziņu. Reklāmas teksta uzdevums veicināt kādu rīcību. Savukārt, SEO teksti ietver visu iepriekš minēto, pluss – tiek formatēti tā, lai būtu draudzīgāki meklētājprogrammu zirnekļiem un algoritmiem. Tieši caur to arī tiek panākta ietekme uz mājaslapas pozicionējumu.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv
SEO reksti nonāk pirmajā pozīcijā - Aģentūra Zīle

Tekstu piemēri, kas izvietoti dažādos medijos

SEO teksti tiek gatavoti konkrētām vietnēm

Ņemot vērā to, ka SEO teksti ir sastāvdaļa no mājaslapu optimizācijas, pirms to sagatavošanas ir svarīgi saprast to, kur tas tiks publicēts. Ir jāsaka uzreiz, ka šis teksta veids un tā saturs nav savietojams ar drukātajiem medijiem, bet gan tikai ar digitālajiem. Tai paša laikā, līdzīgi kā optimizācija, teksti var tikt ievietoti mājaslapā vai ārpus tās.

Teksta saturs un tā daudzveidība

Ņemot vērā to, ka mēs ikdienā pārvaldām klientu sociālos kontus, veicam mājaslapu optimizēšanu, izstrādājam reklāmas materiālus un vēl daudz ko citu, kas satur tekstuālu informāciju, mēs piedāvājam:

Teksta saturs un tā daudzveidība

Teksti sociālo mediju saturam
Publicitātes rakstus
Reklāmas tekstus
Mājaslapu tekstuālo saturu
Scenārijus video saturam
U.c.

SEO teksti prasa specifiskas zināšanas

SEO teksti ir specifiski ar tiem izvirzītajām prasībām un uzdevumiem, kas tiem uzlikti. Lai tie darbotos, nepieciešams ņemt vērā daudzus faktorus:

SEO teksti prasa specifiskas zināšanas

Tehniskās prasības
Virsrakstu formatējums
Saites
Teksta garums
Pareizrakstība un nozares terminoloģija

Kas jāņem vēra gatavojot šos tekstus?

Kā jau tika minēts, SEO teksti tiek gatavoti ņemot vēra izvietošanas specifiku. Papildus, pirms teksta gatavošanas ir jāizvēlas noteikts temats, jāveic atslēgvārdu un pieprasījumu izpēte. Šo var paveikt ar Google Search Console, bet SEO speciālisti to parasti dara ar profesionāliem SEO rīkiem. Tādēļ, ka Search Console nesniedz informāciju par tiem atslēgvārdiem, uz kuriem mājaslapa neatsaucās, bet ir saistoši tēmai. Papildus ir jāpiemeklē vai jāsagatavo vizuālie materiāli. Kā redzams Serch Conslole atskaites līnē, aģentūras zīle SEO speciālistu sagatavots SEO teksts spēj veiksmīgi nokļūt 1. pozīcija

SEO reksti nonāk pirmajā pozīcijā - Aģentūra Zīle

Serch Console atskaite par atslēgvārda pozīciju kuram tika gatavots konkrēts raksts

Kas ir LSI teksti?

Vēl pirms kāda laika forumos un arī blogos SEO speciālisti aktīvi diskutēja par to, vai LSI teksti pastāv. Kopš 2019. gada nogales, kad Google aktivizēja algoritmu Bert, LSI teksti ir kļuvuši par vēlamo SEO tekstu formu. Šie teksti atšķiras no parastajiem SEO tekstiem ar to, ka satur termina pārfrazējamus, tautoloģiskus apzīmējumus un dažkārt var būt iekļauti gramatiski kļūdainas, bet populāras meklēšanas formas. LSI teksti kļuva aktuāli brīdī, gad Google algoritms sāka izmantot mašīnmācīšanās principus.  

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Cik gariem jābūt SEO tekstiem?

Balstoties uz SEO speciālistu pieredzi, Google algoritms par pietiekamu tekstu uzskata tādu, kura garums ir vismaz 300 vārdu. Savukārt, ja aplūko TOP ierakstus uz Jūs interesējošiem atslēgvārdiem, ļoti iespējams, ka tie satur tekstus no 1300 līdz pat 2000 vārdiem. Tas tomēr nenozīmē, ka SEO teksti ir vēlami pēc iespējas garāki. Tam jābūt tik garam, lai lietotajs gūtu maksimālu apmierinājumu ar saturu.

Uzticiet savu SEO tekstu rakstīšanu aģentūrai Zīle

Kā redzat, SEO teksti ir visai specifisks satura formāts un tas ir iemesls, kādēļ to esam izcēluši atsevišķā pakalpojumu grupā. Līdzvērtīgi ka ar pasu mājaslapas optimizāciju, arī radot SEO tekstus ir jābūt specifiskām zināšanām gan par tēmu, gan par to pielāgošanu. Tādēļ uzticiet to rakstīšanu mums.

SEO tekstu cenu plāni

Standarta teksts

25 / par 100 vārdiem +PVN
  • Autentisks un SEO draudzīgs teksts

Pētniecisks teksts

40 / par 100 vārdiem +PVN
  • Rakstot tekstu tiek veikta tēmas padziļināta izpēte,

Ilgtemiņa sadarbība

pēc vienošanās
  • Kompetentu nozaru profesionāļu raksti.

Saistītie pakalpojumi

Mājaslapu optimizācija (SEO)

Daudzi par to runā, daži zin, kas tas ir, bet retais prot. Uzmniet, kuri esam mēs?

Mājaslapu audits

Jums nav organiskās plūsmas? Mēs atradīsm vainu un izlabosim to.

Teksta saturs

Pasaule bez tekstiem nebūtu tāda, kāda tā ir. Tādēļ daudz, daudz rakstām.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!