Teksta-saturs-Aģēntūra-Zīle#1

TEKSTA SATURS

Teksta saturs joprojām ir nepieciešams. Neskatoties uz to, ka mēs pakāpeniski pārejam aluviālas sabiedrības virzienā, teksts ir neatņemama sastāvdaļa publicitātes, saziņas un reklāmas jomās. Mēs katru dienu veidojam dažādus tekstus. Tas ir mūsu maizes darbs un saziņas pamats!

Teksta saturs un tā daudzveidība

Ņemot vērā to, ka mēs ikdienā pārvaldām klientu sociālos kontus, veicam mājaslapu optimizēšanu, izstrādājam reklāmas materiālus un vēl daudz ko citu, kas satur tekstuālu informāciju, mēs piedāvājam:

Sociālo mediju saturs
Publicitātes raksti
Reklāmas teksti
Mājaslapu teksti
Scenāriji
Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Sociālo mediju teksta saturs

Komunikāciju sociālajos medijos aizņem pietiekami daudz laika, ja ir velēšanas radīt jēgpilnu saziņu. Ja! Šobrīd tiek runāts par video satura dominanti sociālajos medijos, bet tā paša video izvietošana nepieciešami pavadošie teksti. Lai radītu kvalitatīvu video klipu nepieciešams scenārijs. Līdz ar to sociālo mediju mārketings joprojām nespēj iztikt bez tekstuālā satura! 

SEO teksti sagatavoti dažādiem medijiem aģentūra ZĪle

Publicitātes raksti

Teksta saturs, kas tiek izvietots trešo pušu resursos (DELFi, TvNET, Dienas Biznes utt.) ir viena no būtiskajām mūsu darbības sastāvdaļām teksta satura radīšanā. Mūsu speciālisti raksta tekstus saistībā ar dažādām jomām, bet nepieciešamība gadījumā piesaistām konkrēto nozaru profesionāļus. Līdz ar to saturs, kuru piedāvājam ir jēgpilns un lasītājam saistošs, kas rada pozitīvu tēlu par klienta zīmolu. Rakstām viedokļa tekstus pirmās personās, taupot uzņēmuma vadības laiku. Publicitātes teksta izcenojumi ir atkarīgi no tēmas sarežģītības un nepieciešamā apjoma. Ja Jūs šāds pakalpojums interesē, droši piesakieties izmantojot anketu un saņemiet 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Reklāmas teksti

Biežāk sociālo mediju mārketinga bannerim, bet arī Google Ad displeja reklāmām, drukātajiem materiāliem un citiem grafiskajiem materiāliem nepieciešami teksti. Tie no visiem iepriekšējiem atšķiras ar izteiktu lakonismu un vēstījuma precizitāti. Šādu tekstu veidošanā ir nepieciešamas īpašas iemaņas, kas piemīt mūsu teksta satura speciālistiem. Kā parasti šo tekstu izcenojumi atsevišķi mūsu uzņēmumā izcenojumos nepastāv, bet tiek iekļauti gatavo darbu cenā

Mājaslapu teksta saturs

Ikvienas mājaslapas noformējumam nepieciešami pakalpojumu apraksti, sadaļa “Par mums”, atsevišķos gadījumos “Vēsture” un daudzi citi iespējamie tekstuālie vēstījumi. Mūsu uzņēmums sniedz pakalpojumus arī šāda teksta satura izstrādē. Papildus satura sagatavošanai, mēs to adaptējam arī tām valodu versijām, kuras tiek izmantotas mājaslapā. Protams, to var izdarīt arī uzņēmuma mārketinga specialists un mēs esam sagatavojuši 8 padomus tam, kā sagatavot SEO draudzīgu tekstu, bet tas prasa laiku un iedziļināšanos, kas parasti nepietiek vienam un tam pašam marketinga speciālistam. Tādēļ mēs straujam jūsu komandā un esam gatavi sniegt atbalsta plecu. Šie ir visai specifiski darbi, kuru izmaksas ir atkarīgas gan no kopējā pasūtījuma apjoma, gan no konkrēto tekstu apjoma un specifikas. Dažkārt, šādu tekstu izveidei nepieciešams pieaicināt nozaru profesionāļus vai jāveic izpēte. Līdz ar to aicinām pieteikt bezmaksas konsultāciju lai saņemtu detalizētu cenu piedāvājumu. Šim nolūkam izmantojot pieteikumu formu, Jūs saņemsiet arī 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam.

Teksta saturs video filmēšanai - scenārijs

Viens no mūsu pamata produktiem satura ražošanā ir video filmēšana. Video klipu izgatavošana var noritēt dažādos variantos, bet viens no tiem ir rūpīgi izplānojot tā kadru plānu, tekstus, darbības un citas nianses. Aprakstošs teksta saturs, kurā tas viss tiek atspoguļots saucās scenārijs. Tos mēs sagatavojam gan izmantojot savus radošos spēkus, vai arī sagatavojam saskaņā ar klientu iecerēm. Scenāriju sagatavošanai savā darbā izmantojam pakalpojumu Celtx, kas ļauj tiešsaistē saskaņot saturu ar pasūtītāju un citām iesaistītajām personām.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Uzticiet teksta satura veidošanu aģentūras Zīle speciālistiem

Kā redzams, mūsu pieredze teksta satura veidošanā ir pietiekami daudzveidīga. Ja arī Jums nepieciešams kāds no mūsu teksta veidošanas pakalpojuma variantiem, esat laipni aicināti sazināties ar mums izmantojot pieteikumu formu. Tas dos Jums gan bezmaksas konsultācijas iespējas, gan 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam.

Saistītie pakalpojumi

SEO teksti

SEO teksti ir īpaši un mēs tos protam sagatavot un izvietot.

Komunikācija sociālajos tīklos (SMM)

Posti, teksti, video un daudzkas cits, kas nodrošina jums organisko plūsmu.

Video filmēšana

Mēs radām video saturu, kas veicina darbību un paliek atmiņā.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!