Video filmēšana - aģentūra zīle #1

VIDEO FILMĒŠANA

Video filmēšana un video saturs kļūst arvien pieprasītāks. Jau kādu brīdi esam novērojuši, ka video pakalpojumi bieži vien pārsniedz fotogrāfa pakalpojumus pēc apjoma. Tā noteikta tendence, kuru diktē gan sociālo mediju mārketings (SMM), gan arī mūsdienu digitālo mediju attīstība. Lasiet tālāk un uzziniet, ko mēs darām!

Ko mēs filmējam?

Sociālo mediju saturs
Mācību materiāli
Ražošanas process
Video reklama
Mūzikas klipi
video filmēšana procesā - aģentūra Zīle #1
Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Video filmēšana ir mūsu pamatprodukts

Šobrīd esam pilna servisa digitālā satura mārketinga aģentūra. 2012. gadā, kad tikai sākām, video filmēšana bija viens no 3 pamatpakalpojumiem mūsu piedāvājumā. Kopš tā laika esam veidojuši daudz un dažādus video klipus. Tie bija gan atskati no pasākumiem, reklāmas sociālajos tīklos un TV, veidojām tiešraides un kāzu video. Esam strādājuši ar dažādu nozaru un izmēra uzņēmumiem. Mūsu leksikā nav termina video mārketings, jo uztveram to par satura formu. Vairāk par to lasiet attiecīgajā rakstā, bet jūs varat paļauties – mēs zinām kā uzfilmēt lai Jūsu partneri to novērtētu!

01
02
03
04
insert image

Kā notiek video filmēšana?

Pēc pasūtījuma saņemšanas e-pastā, telefoniski vai pieteikumu anketā, mēs noteikti sazināsimies ar Jums. Tas būs nepieciešams lai vienotos par tikšanos, kuras laikā tiek izrunāts mērķis, kuru vēlaties sasniegt ar video saturu. Šis faktors nosaka ļoti daudzas lietas. Jūs jau varat sagatavot atbildes arī uz citiem jautājumiem, bez atbildēm uz kuriem nebūs iespējama filmēšana:

 • Kas ir mērķauditorija, kurai tiks rādīts video?

 • Kādos kanālos plānojat to izmantot?

 • Kādi ir filmēšanas apstākļi?

 • Vai ir zināmi teksti, kas tiks ierunāti?

 • Vai ir zināma persona, kas ierunās tekstu?

 • Vai ir nepieciešams scenārijs filmēšanai?

Tālāk mēs organizēsim visu nepieciešamo, lai tiktu radīts tāds video saturs, ar kura palīdzību Jūs varēsiet sasniegt vēlamo rezultātu. Mēs labi izprotam sociālo mediju mārketingu, tādēļ varēsim sniegt atbalstu arī video satura virzīšanā sociālajos medijos.

Video filmēšana - aģentūra zīle #2
Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Video filmēšana neiztiks bez skaņu celiņa meklējumiem

Jums nebūs jāuztraucas par video satura noformējumu ar skaņu celiņu, ja tas nav dziesmas klips. Mēs izmantojam dažādas skaņu datubāzes, kurās iegādājamies licencētus skaņu celiņus. Līdz ar to, izvietojot video saturu tādos sociālajos tīklos kā YouTube un Facebook Jums būs atrisināti autortiesību jautājumi. Lai sirds būtu mierīgāka, varam pabrīdināt, ka papildus par skaņu celiņu piemeklēšanu nebūs jamaksā!

01
02
03
04
insert image

Aģentūra Zīle tehniskās iespējas veicot filmēšanu

Mūsu izpildījumā video filmēšana notiek ar 4K izšķirtspējas tehniku. Izņēmums ir translācijas sociālajos tīklos, kur lietojam FullHD tehnoloģijas. Video klipus mēs filmējam trīs veidos, kas sniedz daudzpusīgu skatupunktu un kadru plānu iespējas.

Pamat kamera

Kā pamat kamera mūsu arsenālā ir SONY 4K iekārta, kuru stabilizējam ar DJI stabilizatoriem. Šo kameru varam papildus aprīkot ar profesionālu RODE zīmola mikrofonu kompletu augstas kvalitātes skaņas iegūšanai.

Pirmās personas skati

Savos video izmantojam arī pirmās personas skatus, vai arī skatus no kustīgām iekārtām. Šo kadru plānu mēs iegūstam ar speciālu aprīkojumu un specifisku stiprinājumu palīdzību. Arī šī filmēšanas tehnoloģija ļauj mums iegūt 4K kvalitātes video saturu. Vairāk piemēru varat atrast mūsu YouTube kanālā.

Video filmēšana no gaisa (ar dronu)

Mūsu aprīkojuma arsenālā ir arī DJI zīmola drons, jeb kvadrikopteris ar kura palīdzību iegūstam kadru plānus no putna lidojuma skatupunkta. Šādi skati ir vizuāli efektīgi un bieži vien sniedz to vizuālo efektu un informāciju, kuru nevar panākt filmējot nevienā citā veidā.

Tiešraides

Aģentūra Zīle kopš 2018. gada saviem klientiem nodrošina arī kvalitatīvas tiešraides sociālo tīklu kontos. Mēs to darām ar kvalitatīvu BLACKMAGIC tehnoloģiju palīdzību. Mūsu iespējās ir nodrošināt translāciju filmējot vienlaicīgi ar 8 kamerām, miksējot tās tiešraides laikā. Papildus iespējams iestarpināt slaidus, titrējumus un video saturu. Ja jūs interesē šāds video formāts vairāk uzziniet sadaļā “Tiešrades”.

01
02
03
04
insert image
Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Skaņas ieraksts filmējot

Gadījumos, kad filmējot notiek intervēšanā, vai nepieciešams autentisks teksts aiz kadra, izmantojam profesionālu RODE un ZOOM skaņas ierakstīšanas tehniku. Šis aprīkojums mums ļauj panākt augstas kvalitātes video savienojumu ar tīru un nevainojamu audio tekstu. Šos savienojumu novērtē visi mūsu klienti.

Ko mēs piedāvājam

Video reklāma
Video pamācības
Mūzikas klipi
Video stāsti

Ko mēs piedāvājam

Pasākumu atskati
Intervijas
Izglītojoši video
Tiešraides

Ko mēs piedāvājam

Pasākumu atskati
Intervijas
Izglītojoši video
Tiešraides

Ko mēs piedāvājam

Video reklāma
Video pamācības
Mūzikas klipi
Video stāsti

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Video filmēšanas cenas

Video filmēšana ir pietiekami sarežģīts process, lai varētu izveidot standarta cenu piedāvājumu. Tajā ir daudz dažādas komponentes un mainīgie elementi. Tādēļ, sazinieties ar mums izmantojot pieteikumu formu un saņemiet 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam. Lai Jūs varētu noorientēties, piedāvājam dažus atskaites momentus:

Video filmēšanas cenu plāni

Sociālo tīklu formāta video sākot no:

350 / +PVN
 • Ilgums līdz 90 sek.
 • Grafiskie elementi bez animācijas
 • Skaņas ieraksts ar profesionālu audio aprīkojumu
 • Filmēšana ar vienu kameru

Filmēšana ar dronu sākot no:

50 / +PVN /akumulators
 • Aprīkojumā 3 akumulatori
 • 4K video kvalitāte
 • Iespējams paralēli fotografēt
 • Par papildus samaksu tiek veikts saskaņošanas process

Ražošanas procesa video sākot no:

600 / +PVN
 • Iekļauta filmēšana ar pamata kameru
 • Filmēšana ar dronu
 • Pirmās personas skati
 • Video garums sākot no 90 sek.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!

  Saistītie pakalpojumi

  Fotogrāfa pakalpojumi

  Iegūsti foto attēlus, kas uzrunā un veicina pārdošanu digitālajā vidē un citur.

  Animācija

  Iekustināt un sakustināt nekustīgas lietas varām arī ar animāciju.

  Teksta saturs

  Pasaule bez tekstiem nebūtu tāda, kāda tā ir. Tādēļ daudz, daudz rakstām.