Digitālais mārketings - aģentūra ZĪle-3

ANIMĀCIJA

Animācija ir gan lieliska satura forma, gan brīnišķīgs papildinājums citiem vizuāliem satura veidiem. Ja esat izmēģinājuši foto, video un grafikas dizainu, bet neesat sasnieguši vēlamo rezultātu, pievērsiet uzmanību animācijai. Sadarbībā ar aģentūru Zīle un animācijas palīdzību ir iegūstams:

Animācijas Klips
Iekustināts attēls
Uzlabots video

Kādās formās animācija pieejama?

Mūsu izpildījumā animācija pieejama gan GIF (Graphics Interchange Format) formātā saliktus attēlus vienotā sekvencē, gan veidojot sarežģītākus dabus AfterEffect programmā.  Uzskatām, ka izmantojot arī salīdzinoši vienkāršākas metodes, bet ar gaumīgu vizuālu formu, iespējams panākt augsta līmeņa efektu un uzrunāt auditoriju. Līdz ar to sadarbībā ar aģentūru Zīle ir iegūsma gan cenas izteiksmē salīdzinoši pieejamāka animācija, gan arī augstvērtīgi animācijas darbi ar sarežģītu scenāriju un vizuāli augstvērtīgāku izpildījumu.

Mēs radām vizuālu saturu

Fotogrāfija
Video
Grafikas dizains
Animācija
Teksts

Animācija dara brīnumus!

Piesaista uzmanību saturam
Uzlabo saturu sociālajos tīklos
Uzlabo citu saturu
Palielina reklāmguvumu līmeni

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Kā izmantojama animācija sociālo mediju mārketingā?

Animācija sociālo mediju mārketingā ir izmantojama gan veidojot īsos stāstus, gan veidojot pilnvērtīgu sociālo mediju saturu. To iespējams pielāgot pilnīgi visiem sociālo mediju kanāliem – Facebook, Instagram, YouTube utt.. Nav noslēpums, ka video formats ir ārkārtīgi pieprasīts sociālo mediju saturs, ar ļoti augstu iesaistes līmeni. Tomēr, ne vienmēr ir iespējama video filmēšana.  Līdz ar to talkā var nākt animācija, kas lieliski spēj pildīt tik pat iesaistoša satura formu, pilnībā aizvietojot video.

01
02
03
04
insert image
01
02
03
04
insert image

Animācija kā video papildinājums

Animācija ir arī paņēmiens ar kura palīdzību papildinām video saturu. Tie ir gan augstas kvalitātes titrējumi, gan kustīgi elementi video kadrā, kā arī ievada vai fināla logo animācija. Ar Aftereffect apstrādāti video tiešām atšķiras ar savu vizuālo kvalitāti. Tādēļ labprāt to izmantojam video satura veidošanā.

01
02
03
04
insert image

Animācija grafikas dizaina elementu iekustināšanā

Jau minējām, ka animācija ir izmantojama grafikas dizaina elementu iekustināšanā. Piemēram, logo. Ari GIF animācija ir grafikas dizaina un foto attēlu iekustināšanas forma.  Ar animācijas palīdzību veidojam arī tādus mājaslapu dizaina elemetus, kādus nav iespējams iegūt ne ar vienu citu metodi. Līdz ar to mājaslapa kļūst dzīvāka un saistošāka. Ar tās elementiem ir iespējams vadīt lietotāja rīcību pircēja ceļā un panakt augstāku reklāmguvumu līmeni.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Uzticiet sava vizuālā satura veidošanu aģentūra Zīle speciālistiem

Aģentūra Zīle ir spēcīgu satura veidotāju komanda, kura rada foto, video, grafikas dizainu, tekstu un animāciju kopš 2012. gada. Mēs katru dienu šajā laikā slīpējam savas iemaņas vizuālā komunikācijā dažādās nozarēs. Mūsu pieredze aug ik mirkli, tādēļ klienti mums uzticas. Izdariet pareizo izvēli arī jūs! Uzticiet vizuālā satura veidošanu aģentūra Zīle speciālistiem!

Saistītie pakalpojumi

Fotogrāfa pakalpojumi

Iegūsti foto attēlus, kas uzrunā un veicina pārdošanu digitālajā vidē un citur.

Video filmēšana

Mēs radām video saturu, kas veicina darbību un paliek atmiņā.

Komunikācija sociālajos tīklos (SMM)

Posti, teksti, video un daudzkas cits, kas nodrošina jums organisko plūsmu.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!