Kopš 2012. gada nozarē!

Aģentūra Zīle

Tavs digitālā mārketinga kolēģis!

Vai zini, kas notiek, ja zīli iesprauž zemē? No tās izaug varens, tautas dziesmās apdziedāts un Latvijā mīlēts koks – īsts simbols! Tieši tā mēs darām ar vizuālajiem aktīviem – saražojam un rūpīgi atlasām tos, ar mīlestību iedēstām digitālajā augsnē un tad pacietīgi laistam ar kampaņām un virzīšanu. Šīs rūpes baudījuši klienti uzticas mums un prasa vēl un vēl. Tā rīkojamies, jo ticam, ka tikai mīlestībā uzaugušam zīmolam cilvēki uzsauc “Latvija Var!”, un mēs ticam, ka tā “Var”.

Kopš 2012. gada nozarē!

Mūsu

Piedāvātie Pakalpojumi!

Zīle ir pilna apjoma digitālā mārketinga aģentūra un klientu vizuālo aktīvu pārvaldnieks. Mēs aiz katra atsevišķa darba saskatam daļu no zīmola veseluma. Tādēļ ar rūpību attiecamies pret katru no tām. Mūsuprāt, šodien digitālais mārketings nodrošina visu nepieciešamo komunikāciju un savā būtībā ir zīmolvedība.

Kopš 2012. gada nozarē!

Aģentūra Zīle

ir sociāli aktīvs un atbildīgs uzņēmums!

Kopš 2017. gada, sadarbībā ar LDDK, īstenojam savā uzņēmumā projektu SAM 8.5.1.. Tā mēŗkis ir “palielināt kvalificētu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai mācību praksē uzņēmumā”. Līdz ar to, mūsu uzņēmumā katru gadu praksi iziet 6 līdz 9 profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi. Savukārt, kopš 2018. gada esam LTRK biedri un aktīvi piedalāmies organizācijas dažādās daba grupās.

Identitāte

Vizuālo aktīvu pārvaldīšana

Mēs radām daudzveidīgu vizuālu saturu, kas kļūst par klientu vizuālajiem aktīviem

Digitālais mārketings

Digitālais mārketings

Ikdienā nodrošinām gan komunikāciju digitālajos kanālos, gan profesionālas maksas reklāmas.

Procesu analītika

Procesu analītika

Digitālais mārketings ļauj analizēt visu notiekošo mārketinga procesā. Mēs to darām ik dienu.

Optimizācijas procesi

Optimizācijas procesi

Analītika un izprante par procesiem ļauj mums veikt SEO un CRO, kas rezultējas klientu ieņēmumos.

Kāpēc izvēlēties mūs

Mēs piedāvājam pilnu servisu

digitālā satura un mārketinga veidošanā

Aģentūra Zīle kopš 2012. gada ir nodrošinājusi savus klientus ar kvalitatīvu foto, video un grafikas dizaina saturu. 2014. gadā esam sākuši īstenot digitālā mārketinga aktivitātes. Sākot ar 2017. gadu uzskatām, ka spējam piedāvāt pilnu servisu vidusmēra Latvijas uzņēmumam, radot saturu digitālai komunikācijai un īstenojot daudzkanālu kampaņas.

Mums ir pieredze un zināšanas

Aģentūra Zīle ir uzņēmums gan ar vēsturi, gan praktiski iegūtu pieredzi un zināšanām. Regulāri ieguldam resursus komandas izglītošanā un sekojam jaunākajām tendencēm algoritmu izmaiņās. Līdz ar to ejam vienā solī ar digitālo progesu un mazliet priekšā daudziem kolēģiem.

Piedāvājam pilnu mārketinga servisu

Uzskatām, ka viena no būtiskākajām mūsu klientu priekšrocībām ir tā, ka viņi saņem pilnu mārketinga servisu. Viņiem nav jāmeklē atsevišķi stura veidotāji, tā “iepakotāji” un virzītāji komunikācijas kanālos. Domājam, ka svarīga ir arī mūsu eleastība, jo spējam klientiem radīt ātras un nelielas reklāmas akcijas un vienlaicīgi konstruēt ilgtermiņa daudzkanālu kampaņas, kas ilgst līdz pat pusgadam.

Izmantojam augstas kvalitātes tehniku un tehnoloģijas

Mums ir svarīga kvalitāte visā. Vai mēs runājam par vizuāla satura radīšanu, kur izmantojam progresīvās DJI, SONY un citu zīmolu tehnoloģijas, vai audio ierakstīšanu, kur esam izvēlējušies par savu partneri RODE zīmolu. Vai arī digitālo procesu monitoringu, kur izmantojam profesionālus Ahrefs, FanpageKarma, AccuRanker un citus instrumentus. Aģentūra Zīle ir izvēlējusies investēšanas ceļu, lai klientiem nodrošinātu labāko servisu pieejamību

 

Mūsu klienti iesaka mūs

Tas, ka mūsu komanda dara to, kas patīk. Tas, ka darām to, par ko zinām un esam pārliecināti. To izjūt arī mūsu klienti. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti var paļauties uz mums. Vēlamies, lai starp mums un mūsu klientiem nepastāv robežu, bet esam viņu atbalsta komanda. Tieši šādi esam iemantojuši tās atsauksmes, kuras varat atrast mūsu mājaslapā.

 
01
02
03
04
insert image
Komandas Locekļi

Mūsu Lieliskie Un Kreatīvie

Komandas Locekļi

Arno Marnics

CEO, Projektu vadītājs

Andres Jhohne

Director

Michel Balak

Founder

Jemes Rodrigez

Manager

+ 371 28619776Nepieciešams atbalsts? Nekavējoties sazinies ar mums!

16640

+

stundas darba pieredzes.

8320

+

izdzertas kafijas krūzītes.

137

+

klientu konti.

73

+

pabeigtas kampaņas.

Liecības

Ko saka

Mūsu apmierinātie klienti