• Home
 • Fotogrāfa pakalpojumi
foto-pakalpojumui-aģentūra-zīle-1

FOTOGRĀFA PAKALPOJUMI

Fotogrāfa pakalpojumi ir tas, ar ko sākās mūsu uzņēmuma darbība. Mēs uzskatam, ka kvalitatīvi foto pakalpojumi būs nepieciešami arvien vairāk! Cilvēks šodien ik dienu sastopas ar vairāk kā 400 dažādām vizuālām reklāmām, kurās lielākoties tiek pielietota fotogrāfija. Pavadot laiku sociālajos tīklos indivīdu sasniedz neskaitāms daudzums attēlu, bet tādi kā Instagram un Sanpchat ir būvēti pamatā uz vizuālo komunikāciju izmantojot fotogrāfiju. Tādēļ vien jau nedrīkst to ignorēt, bet mēs to uztveram par vienu no klienta vizuālajiem aktīviem.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv
Fotogrāgfa_pakalpojumi_aģentūra_Zīle

Fotogrāfa pakalpojumi veido Jūsu vizuālos aktīvus

Daudzi spēj saprast, ka dažādi finanšu resursi ir aktīvi, kuri palielina ražošanas jaudas, uzlabo finanšu rādītājus, paplašina tālākas attīstības iespējas. Savukārt, tas pats uzņēmums pret komunikācijā lietotajiem attēliem izturas pavirši un nesaskata tajos tādu pašu aktīvu pazīmes, tas nav atbilstoši šodienas saziņas procesiem. Attēlam ir milzīga ietekme uz skatītāju un vienlaicīgi patērētāju. Iedomājaties ziņu medijus bez fotogrāfijām – tas nav iespējams! Tad kādēļ lai ziņa par uzņēmumu būtu mazāk nozīmīga? Sazināties ar mums un fotogrāfa pakalpojumi Jums nesīs reālu atdevi caur vērtīgu saziņu ar savu auditoriju izmantojot foto attēlus.

RILAK-www-produktu-foto-Aģentura-Zīle

Rīgas Laku un krāsu rūpnīcas produktu fotogrāfija mājaslapā

Fotogrāfija ir daļa no tēla

Uzņēmuma zīmolu veido gan tā vizuālie elementi, kas tiek saukti par tādu,  gan uzņēmuma darbinieki, gan komunikācijas forma, kādā darbinieki sazinās ar klientu un savā starpā. Arī fotogrāfijai piemīt tās vizuālā valoda, kurai jāveicina atpazīstamība un lojalitāte pret zīmolu. Līdz ar to pastāv izvēles brīvība sagatavot attēlus pašiem kaut vai ar telefonu, iegādāties mikrostokos, vai saņemt autentiskas, īpaši uzņēmumam veltītas fotogrāfijas, valodā, kas piemīt tieši viņam. Mēs par autentiskumu!

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Fotogrāfija, kas pamudina pirkt

Ikviens mārketeris zin, ka ziņai ir jāsatur aicinājums uz darbību – CTA (Call to action). Mārketingā uz šādu darbību ir jāaicina arī fotogrāfijai. Piemēram, ja tā tiek izmantota reklāmā sociālajos tīklos. Tādēļ ir svarīgi lai tai gan notic, gan lai tā ir veidotā tā, lai būtu aicinājums uz rīcību. Šis ir viens no tiem būtiskajiem argumentiem, kādēļ esam par autentisku vizuālu saturu! Mūsu fotogrāfa pakalpojumi nodrošinās šāda foto saturu Jūsu mārketinga aktivitātēm.

Aģentūras Zīle fotogrāfa pakalpojumi

Mūsu foto pakalpojumu grozs ir ļoti plašs, jo savulaik esam dibināti kā foto un video pakalpojumu uzņēmums. Šodien esam pilnvērtīga digitālā mārketinga aģentūra un darbojamies daudzos virzienos, bet fotogrāfija joprojām  ir viens no uzņēmuma stūrakmeņiem, kas joprojām stabili balsta mūs.

Mūsu standarta foto pakalpojumu saraksts

 • publicitātes fotostāstu;
 • interjera foto;
 • gleznu un mākslas priekšmetu foto;
 • kāzas;
 • prezentacijas portreti
 • produktu foto;
 • reklāmas foto;
 • korporatīvo pasākumu foto;
 • izlaiduma foto;
 • fotografēšana ar dronu.

Fotografēšanu spējam nodrošināt foto studijā vai izbraukumā – klienta norādītajā adresē. Fotografējam arī no gaisa. Piesakiet bezmaksas konsultāciju un Jums būs par vienu vizuālo aktīvu vairak!

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Uzticiet mums radīt jums nepieciešamās fotogrāfijas

Uzticiet foto pakalpojumus mums. Aģentūra Zīle speciālisti radīs profesionālas, augstas kvalitātes fotogrāfijas, kas palielinās jūsu produktu un pakalpojumu pievilcību.  Sazinaties ar mums aizpildot anketu, vai izmantojot kontaktu sadaļā norādītās iesējas.

Ar fotogrāfa pakalpojumiem saistītie pakalpojumi

Video filmēšana

Mēs radām video saturu, kas veicina darbību un paliek atmiņā.

Animācija

Iekustināt un sakustināt nekustīgas lietas varām arī ar animāciju.

Grafiskais dizains

Arī grafiskais dizains ir mūsu ikdiena, ko varam apliecināt ar darbiem.

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakoties šeit saņemsi padomu un 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam!