Blog Details

  • Home
  • UTM saišu veidotājs. Esam radījuši instrumentu brīvai lietošanai
UTM Saišu pārveidotājs -aģentūra Zīle
Arno Marnics 29 jūlijs, 2022 0 Comments

UTM saišu veidotājs. Esam radījuši instrumentu brīvai lietošanai

Esam radījuši UTM saišu veidotāju brīvai lietošanai. Tas ir noderīgs instruments mārkatinga speciālistiem, sociālo tīklu pārvaldniekiem, SEO speciālistiem un ikvienam, kurš vēlas uzlabot statistikas pārvaldību Google Analytics vai saīsināt garās saites. Ceram arī uz atsauksmēm, lai varam uzlabot šo servisu.

Mājaslapu izstrāde
Programmēšanas darbi
Grafikas dizains

Projekta apraksts

Šo projektu ierindojam mūsu mājaslapu izstrādes kārtā. Tas sastāv no trim pakalpojumu etapiem – garafiskās identitātes (logo) izveides, mājaslapas izstrādes un programmēšanas darbiem. Ja vēl nezināt, kas tas ir, aicinām iepazīties ar to lasot rakstu “Kas ir UTM saites?”

Jaunā instrumenta logo

Mūsu uzņēmuma grafiskā dizaina speciālists izstrādāja vairākus, tobrīd topošā, instrumenta logotipu paraugus. Kā galvenais priekšnosacījums tika izvirzīts analītikas simbolu klātbūtne un uzbūve, kas ļauj to lietot gan ar grafisko simbolu, gan bez. Izvēlējāmies to, kurš mūsuprāt atbilda gan uzstādītajām prasībām, gan vienlaicīgi atspoguļoja dinamiku un attīsību. Gala rezultātā mums ir tapis šāds logotips:

UTM logo izstrāde - aģentūra ZĪle

Mājaslapas izstrāde

Mājaslapu www.utm.lv esam veidojuši uz WordPress CMS, ar vairāku līmeņu reģistrācijas iespējām otras puses lietotājiem. Mājaslapa ir veidota uz ātrdarbīgas tēmas ar SEO draudzīgu struktūru. Tā rezultātā mājaslapa uzrāda lieliskus ielādes rādītājus.

Programmēšanas darbi

UTM saišu pārveidotājs nav klasisks spraudnis, kas pieejams brīvā iegādē. Tas ir pašu izstrādāts un integrēts mājaslapā. Papildus tam ir izstrādāts statistikas panelis, kas pieejams reģistrētiem lietotājiem.

Instrumenta īpašības

Pats UTM pārveidotājs satur klasiskās ailes – esošās URL adreses aile, resursa un kanālu norādes, kā arī kampaņas nosaukuma definējums. Tālāk iegūto saiti iespējams saīsināt. Šādu instrumentu esam radījuši lai padarītu ērtāku darbu ar šīm saitēm, jo pašu ikdienā esam saskārušies ar to, ka lietojam divus instrumentus – UTM saišu veidotāju un garo saišu saīsinātāju. Savukārt, bez maksas šo abu apvienojumi līdz šim nebija pieejami. Tagad esam radīšu šo abu apvienojumu vienā instrumentā, kas pieejams bez maksas ikvienam lietotājam.

01
02
03
04
insert image

Garo saišu saīsinātājs

Daudzi digitālā mārketinga speciālisti, īpaši tie, kuri nodarbojas ar sociālo tīklu mārketingu, ir saskārušies ar nepieciešamību saīsināt garas saites. Mūsu UTM saišu veidotājs ir izmantojams arī kā tikai garo saišu īsinātjs. Kā tas notiek, aplūkojiet video.

01
02
03
04
insert image

Kopsavilkums

Šis projekts parāda mūsu speciālistu prasmi izstrādāt pilna cikla projektu, kurš satur gan identitātes izstrādi, gan ātrdarbigas un SEO draudzīgas mājaslapas izveidi, kā arī veikt unikālu instrumentu programmēšanu. Vienlaicīgi, veicam šī instrumenta atpazīstamības kampaņu. Iespējams, ja esat izlasījuši šo rakstu līdz galam, tas ir šo aktivitāšu rezultāts.

Sazinaties ar mums jau tagad!
raksti@agentura-zile.lv

Arno Marnics

Mārketinga speciālists, seo speciālists, sem speciālists, facebook speciālists, mārketinga stratēģis, fotogrāfs, pedagogs, publicists, vizuālas komunikācijas speciālists.