Blog Details

  • Home
  • Sadarbība ar aģentūru. 5 iemesli, kādēļ izvēlēties Zīli
Arno Marnics 28 septembris, 2020 0 Comments

Sadarbība ar aģentūru. 5 iemesli, kādēļ izvēlēties Zīli

Sadarbība ar aģentūru, tās izvēle, vienmēr ir svarīgs jautājums uzņēmuma darbībai. Tādēļ mazu uzņēmumu vadītāji, kuriem nav atsevišķi mārketinga personāla, vidēju un lielu uzņēmumu mārketinga vadītāji un departamentu vadītāji ir spiesti risināt šādu jautājumu. Neapšaubāmi, šobrīd ir daudz un dažādu uzņēmumu, individuālo pakalpojumu ņēmēju un aģentūru, kuras uzskatām par saviem kolēģiem un konkurentiem vienlaicīgi. Tas tikai apliecina, ka mūsu piedāvātais pakalpojums Jums ir vajadzīgs! Lasiet šo rakstu līdz galam un uzzināsiet 5 iemeslus, kādēļ droši varat vērsties pie mums un uzticēt savus risināmos mārketinga un reklāmas jautājumus digitālajā vidē!

#1. Iemesls – sadarbība ar aģentūru, kurai ir plašas iemaņas digitālo rīku lietošanā

Uzņēmuma sadarbība ar aģentūru ir nepieciešama lai veiktu noteiktus darbus, kas prasa specifiskas iemaņas. Mums tādas ir digitālajā mārketingā un satura ražošanā. Mēs protam būvēt sākot no vienkāršām reklāmām līdz daudz kanālu kampaņām ar specifisku algoritmu pielietošanu auditorijas mērķēšanā. Jā šāds atbalsts Jums nepieciešams, tad tas noteikti ir jau pirmais iemesls!

#2. Iemesls – racionāla uzņēmuma resursu izmantošana

Lai piepildītu saziņas kanālus ar noteiktu saturu, šodienas mārketingam nepietiek ar preses relīzes uzrakstīšanu. Tā pati preses relīze ir vizuāli jānoformē un jāoptimizē meklētājprogrammām. Par preses relīzē aprakstīto nepieciešams izveidot dažādus vizuālus materiālus un varbūt pat regulāri jārunā tiešsaistē, jāizveido video klipu vai cita rakstura audio-vizuālu materiālu. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums un kvalificēts personāls lai radītu daudzveidīgu saturu un mūsu klientiem nav jāinvestē resursi tajā. Ja arī Jūs vēlaties racionāli lietot sava uzņēmuma resursus, tad šis būs 2. Iemesls, kādēļ izvēlēties mūs!

#3. Iemesls – analīzē balstītas aktivitātes

Nav noslēpums, ka aktivitātes digitālajos kanālos iespējams daudzpusīgi uzraudzīt un analizēt to efektivitāti. Tas ir iespējams daudz plašāk un detalizētāk kā to piedāvā klasiskie saziņas kanāli. Viena no mūsu prasmēm ir lietot dažādus analīzes rīkus un interpretēt iegūtos datus. Līdz ar to, ja vēlaties saņemt ne tikai statistikas datus, bet arī to skaidrojumus, tas noteikti ir vēl viens iemesls kādēļ sadarbība ar aģentūru Zīle Jums ir nepieciešama!

#4. Iemesls – sadarbība ar aģentūru, kas mārketingu padara par jēgpilnu procesu

Jau bijām minējuši, ka veidojam klientiem daudz kanālu saziņu un saturu šai saziņai ar auditoriju, kā arī to, ka spējam interpretēt datus. Šīs prasmes saliekot kopā mēs esam iemantojuši iemaņas veikt reklāmguvumu optimizāciju, kas rada ne tikai veiksmīgu un pamanāmu auditorijas uzrunāšanu, bet arī sniedz reālus pieteikumus un pirkumus šīs saziņas rezultātā. Līdz ar to, ja vēlaties iegūt patiesi jēgpilnu iznākumu savām mārketinga aktivitātēm un lietot līdzekļus tur, kur tie sniedz atdevi, sadarbība ar aģentūra Zīle kļūst par obligātu soli!

#5. iemesls – mēs esam lojāli darbinieki savu klientu uzņēmumos ārpakalpojumā

Viena no lietām, ko gaida uzņēmēji un ko saņem mūsu klienti, tas ir atbalsts. Protams, mēs neesam eksperti visās klientu uzņēmējdarbības niansēs, bet mēs tādi esam digitālā mārketinga un satura veidošanā. Līdz ar to mūsu klienti saņem atbalstu no mums visos tajos jautājumos, kurus varam atrisināt, jo mēs strādājam savu klientu labā. Mēs rūpējamies par savu klientu rezultātiem un reputāciju, jo tikai tad, kad mūsu klientiem ir labi, arī mēs esam laimīgi! Ja arī Jūs meklējat savam uzņēmumam lojālus darbiniekus ar specifiskām prasmēm digitālajā mārketinga un satura veidošanā, tad Jūs varat iegūt veselu aģentūru sadarbojoties ar mums!

Ja esat sev atraduši kaut vienu nozīmīgu argumentu, kādēļ sadarboties ar mums, droši izmantojiet saziņas formu mājaslapā. Jūs saņemsiet gan bezmaksas konsultāciju, gan 5% atlaidi pirmajam pasūtījumam.

Lai veicas mums un Jums kopīgajos darbos!

Arno Marnics

Mārketinga speciālists, seo speciālists, sem speciālists, facebook speciālists, mārketinga stratēģis, fotogrāfs, pedagogs, publicists, vizuālas komunikācijas speciālists.

Leave Comment